Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип Та Фірмовий Стиль

Lazord

Логотип Та Фірмовий Стиль Він охоплює простий логотип, канцелярські приналежності, кавову чашку і поширюється на більш широкі програми фірмової ідентичності, що містять деталі дизайну інтер'єру. Вони ефективно грають з кольором, формою та типом, і працюють у деталях та обробці матеріалів високої якості. Концепція Lazard побудована на значенні каменю Lapis Lazuli, арабською мовою також відомий як «Лазард». Як тезка з каменю, відома в арабській історії, що представляє мудрість і правду і підтримує потужний королівський синій колір, Lazard Cafe - це велична концепція, спеціально розроблена з метою придавати смак арабського смаку Оману.

Назва проекту : Lazord, Ім'я дизайнерів : Shadi Al Hroub, Прізвище клієнта : Gate 10 LLC.

Lazord Логотип Та Фірмовий Стиль

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.