Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ювелірних Виробів

Imagination

Колекція Ювелірних Виробів У декорі, створеному Юміном Костянтином, ми не побачимо буквального повторення натури. Його форми для очей різні, це не картини з атласу біології, виконані в дорогоцінних металах і дорогоцінних каменях. Це артефакти, створені для прикраси обличчя та тіла людини. Щоб додавати йому радість кожен день. Але, будучи формами, створеними уявою художника, вони переносять у собі життя природи через дотик. Через текстуру та тактильні властивості нетлінних матеріалів, через гру світла і тіні на їх поверхні.

Назва проекту : Imagination, Ім'я дизайнерів : Konstantin Yumin, Прізвище клієнта : Konstantin Yumin .

Imagination Колекція Ювелірних Виробів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.