Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ювелірних Виробів

Imagination

Колекція Ювелірних Виробів У декорі, створеному Юміном Костянтином, ми не побачимо буквального повторення натури. Його форми для очей різні, це не картини з атласу біології, виконані в дорогоцінних металах і дорогоцінних каменях. Це артефакти, створені для прикраси обличчя та тіла людини. Щоб додавати йому радість кожен день. Але, будучи формами, створеними уявою художника, вони переносять у собі життя природи через дотик. Через текстуру та тактильні властивості нетлінних матеріалів, через гру світла і тіні на їх поверхні.

Назва проекту : Imagination, Ім'я дизайнерів : Konstantin Yumin, Прізвище клієнта : Konstantin Yumin .

Imagination Колекція Ювелірних Виробів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.