Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ювелірних Виробів

Imagination

Колекція Ювелірних Виробів У декорі, створеному Юміном Костянтином, ми не побачимо буквального повторення натури. Його форми для очей різні, це не картини з атласу біології, виконані в дорогоцінних металах і дорогоцінних каменях. Це артефакти, створені для прикраси обличчя та тіла людини. Щоб додавати йому радість кожен день. Але, будучи формами, створеними уявою художника, вони переносять у собі життя природи через дотик. Через текстуру та тактильні властивості нетлінних матеріалів, через гру світла і тіні на їх поверхні.

Назва проекту : Imagination, Ім'я дизайнерів : Konstantin Yumin, Прізвище клієнта : Konstantin Yumin .

Imagination Колекція Ювелірних Виробів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.