Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ваза

Flower Shaper

Ваза Ці серії ваз є результатом експериментів із можливостями та обмеженнями глини та власноруч побудованого 3D-глиняного принтера. Глина м'яка і податлива при мокрому стані, але при висиханні стає твердою і крихкою. Після нагрівання в печі, глина перетворюється на міцний, водонепроникний матеріал. Основна увага приділяється створенню цікавих форм і фактур, які важко і забирають багато часу, використовуючи традиційні методи. Матеріал та спосіб визначали структуру, текстуру та форму. Всі разом працюють, щоб допомогти формувати квіти. Інших матеріалів не додано.

Назва проекту : Flower Shaper, Ім'я дизайнерів : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, Прізвище клієнта : xprmnt.

Flower Shaper Ваза

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.