Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ваза

Flower Shaper

Ваза Ці серії ваз є результатом експериментів із можливостями та обмеженнями глини та власноруч побудованого 3D-глиняного принтера. Глина м'яка і податлива при мокрому стані, але при висиханні стає твердою і крихкою. Після нагрівання в печі, глина перетворюється на міцний, водонепроникний матеріал. Основна увага приділяється створенню цікавих форм і фактур, які важко і забирають багато часу, використовуючи традиційні методи. Матеріал та спосіб визначали структуру, текстуру та форму. Всі разом працюють, щоб допомогти формувати квіти. Інших матеріалів не додано.

Назва проекту : Flower Shaper, Ім'я дизайнерів : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, Прізвище клієнта : xprmnt.

Flower Shaper Ваза

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.