Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ваза

Flower Shaper

Ваза Ці серії ваз є результатом експериментів із можливостями та обмеженнями глини та власноруч побудованого 3D-глиняного принтера. Глина м'яка і податлива при мокрому стані, але при висиханні стає твердою і крихкою. Після нагрівання в печі, глина перетворюється на міцний, водонепроникний матеріал. Основна увага приділяється створенню цікавих форм і фактур, які важко і забирають багато часу, використовуючи традиційні методи. Матеріал та спосіб визначали структуру, текстуру та форму. Всі разом працюють, щоб допомогти формувати квіти. Інших матеріалів не додано.

Назва проекту : Flower Shaper, Ім'я дизайнерів : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, Прізвище клієнта : xprmnt.

Flower Shaper Ваза

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.