Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення Велосипедів

Safira Griplight

Освітлення Велосипедів SAFIRA натхненний наміром вирішити брудні аксесуари на рулі для сучасних велосипедистів. Інтегруючи передню лампу та індикатор напрямку в рукоятку, блискуче досягти мети. Також, використовуючи простір порожнистої ручки в якості салону акумулятора, максимально збільшується потужність електроенергії. Завдяки поєднанню рукоятки, світла велосипеда, індикатора напрямку та салону акумуляторної батареї, SAFIRA стає найбільш компактною та актуальною потужною системою освітлення велосипедів.

Назва проекту : Safira Griplight, Ім'я дизайнерів : Chou-Hang, Yang, Прізвище клієнта : LEXDESIGN.

Safira Griplight Освітлення Велосипедів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.