Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення Велосипедів

Safira Griplight

Освітлення Велосипедів SAFIRA натхненний наміром вирішити брудні аксесуари на рулі для сучасних велосипедистів. Інтегруючи передню лампу та індикатор напрямку в рукоятку, блискуче досягти мети. Також, використовуючи простір порожнистої ручки в якості салону акумулятора, максимально збільшується потужність електроенергії. Завдяки поєднанню рукоятки, світла велосипеда, індикатора напрямку та салону акумуляторної батареї, SAFIRA стає найбільш компактною та актуальною потужною системою освітлення велосипедів.

Назва проекту : Safira Griplight, Ім'я дизайнерів : Chou-Hang, Yang, Прізвище клієнта : LEXDESIGN.

Safira Griplight Освітлення Велосипедів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.