Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення Велосипедів

Safira Griplight

Освітлення Велосипедів SAFIRA натхненний наміром вирішити брудні аксесуари на рулі для сучасних велосипедистів. Інтегруючи передню лампу та індикатор напрямку в рукоятку, блискуче досягти мети. Також, використовуючи простір порожнистої ручки в якості салону акумулятора, максимально збільшується потужність електроенергії. Завдяки поєднанню рукоятки, світла велосипеда, індикатора напрямку та салону акумуляторної батареї, SAFIRA стає найбільш компактною та актуальною потужною системою освітлення велосипедів.

Назва проекту : Safira Griplight, Ім'я дизайнерів : Chou-Hang, Yang, Прізвище клієнта : LEXDESIGN.

Safira Griplight Освітлення Велосипедів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.