Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лаунж-Бар

Linear Lounge

Лаунж-Бар Лінійний лаунж-бар надає гостям-мешканцям вишуканий та чудовий винний та пообіданий досвід. У лінійному барі Lounge також є приватна їдальня і пакується неймовірний асортимент вишуканого солоду та інноваційні та мистецькі коктейлі. Місяць та музика на Linear налаштовані на створення найкращих поєднань радості та задоволення для гостей. Linear Lounge Bar - це також ідеальне місце для професіоналів, щоб принести своїх однолітків на затишний вечір із краплями неперевершеного задоволення.

Назва проекту : Linear Lounge, Ім'я дизайнерів : Ketan Jawdekar, Прізвище клієнта : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Лаунж-Бар

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.