Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лаунж-Бар

Linear Lounge

Лаунж-Бар Лінійний лаунж-бар надає гостям-мешканцям вишуканий та чудовий винний та пообіданий досвід. У лінійному барі Lounge також є приватна їдальня і пакується неймовірний асортимент вишуканого солоду та інноваційні та мистецькі коктейлі. Місяць та музика на Linear налаштовані на створення найкращих поєднань радості та задоволення для гостей. Linear Lounge Bar - це також ідеальне місце для професіоналів, щоб принести своїх однолітків на затишний вечір із краплями неперевершеного задоволення.

Назва проекту : Linear Lounge, Ім'я дизайнерів : Ketan Jawdekar, Прізвище клієнта : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Лаунж-Бар

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.