Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лаунж-Бар

Linear Lounge

Лаунж-Бар Лінійний лаунж-бар надає гостям-мешканцям вишуканий та чудовий винний та пообіданий досвід. У лінійному барі Lounge також є приватна їдальня і пакується неймовірний асортимент вишуканого солоду та інноваційні та мистецькі коктейлі. Місяць та музика на Linear налаштовані на створення найкращих поєднань радості та задоволення для гостей. Linear Lounge Bar - це також ідеальне місце для професіоналів, щоб принести своїх однолітків на затишний вечір із краплями неперевершеного задоволення.

Назва проекту : Linear Lounge, Ім'я дизайнерів : Ketan Jawdekar, Прізвище клієнта : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Лаунж-Бар

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.