Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел

NI

Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел Новий парасоль NI переосмислює освітлення таким чином, що воно може бути більше, ніж світним предметом. Інноваційно поєднуючи парасоль та садовий факел, NI виглядає розумно стоячи біля шезлонгів на басейні або інших відкритих майданчиках з ранку до ночі. Власний OTC-датчик (пальцевий диммер) дозволяє користувачам легко налаштувати рівень бажаного освітлення 3-канальної системи освітлення. NI також приймає світлодіодний драйвер низької напруги 12 В, який генерує дуже мало тепла, забезпечуючи енергоефективне джерело живлення для системи з більш ніж 2000шт 0,1 Вт світлодіодів.

Назва проекту : NI , Ім'я дизайнерів : Terry Chow, Прізвище клієнта : FOXCAT.

NI  Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.