Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел

NI

Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел Новий парасоль NI переосмислює освітлення таким чином, що воно може бути більше, ніж світним предметом. Інноваційно поєднуючи парасоль та садовий факел, NI виглядає розумно стоячи біля шезлонгів на басейні або інших відкритих майданчиках з ранку до ночі. Власний OTC-датчик (пальцевий диммер) дозволяє користувачам легко налаштувати рівень бажаного освітлення 3-канальної системи освітлення. NI також приймає світлодіодний драйвер низької напруги 12 В, який генерує дуже мало тепла, забезпечуючи енергоефективне джерело живлення для системи з більш ніж 2000шт 0,1 Вт світлодіодів.

Назва проекту : NI , Ім'я дизайнерів : Terry Chow, Прізвище клієнта : FOXCAT.

NI  Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.