Дизайн журналу
Дизайн журналу
Умивальник

SEREL Purity

Умивальник Умивальник Serel Purity займає своє місце у ванних кімнатах зі своєю унікальною та дивовижною формою чаші. Загальний підхід у проектуванні отвору для стічних вод, який невидимий. Цей підхід впливає на дизайн настільки важливо і змушує розробляти детальні деталі. З цим підходом умивальник Serel Purity здається чистим, гладким, елегантним та повністю гармонізує загальну цілісність дизайну. Умивальник для чистоти SEREL, який має домінування м'яких форм, запрошує користувача у футуризм.

Назва проекту : SEREL Purity, Ім'я дизайнерів : SEREL Seramic Factory, Прізвище клієнта : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Умивальник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.