Дизайн журналу
Дизайн журналу
Умивальник

SEREL Purity

Умивальник Умивальник Serel Purity займає своє місце у ванних кімнатах зі своєю унікальною та дивовижною формою чаші. Загальний підхід у проектуванні отвору для стічних вод, який невидимий. Цей підхід впливає на дизайн настільки важливо і змушує розробляти детальні деталі. З цим підходом умивальник Serel Purity здається чистим, гладким, елегантним та повністю гармонізує загальну цілісність дизайну. Умивальник для чистоти SEREL, який має домінування м'яких форм, запрошує користувача у футуризм.

Назва проекту : SEREL Purity, Ім'я дизайнерів : SEREL Seramic Factory, Прізвище клієнта : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Умивальник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.