Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

ICICLE

Стілець Я думаю, що сидіння - це найважливіші та найособистішіші елементи дизайну інтер’єру. Також, він має надзвичайні ролі у зовнішніх і внутрішніх приміщеннях. Завжди крісла - це місце для сидіння, відпочинку та відпочинку, коли ви досягнете. Крім того, всі мають гарне почуття щодо цього питання. Тепер, що трапиться, якщо безпечна і прекрасна частина, на яку ви покладаєтесь, стане жорстокими і невпевненими елементами? Це відчуття, яке я хочу показати.

Назва проекту : ICICLE, Ім'я дизайнерів : Ali Alavi, Прізвище клієнта : Ali Alavi design.

ICICLE Стілець

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.