Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дослідницький Брендинг

Pain and Suffering

Дослідницький Брендинг Ця конструкція досліджує страждання в різних шарах: філософському, соціальному, медичному та науковому. З моєї особистої точки зору, що страждання і біль виникають у багатьох обличчях та формах, філософських та наукових, я вибрав гуманізацію страждань і болю як свою основу. Я вивчав аналогії між симбіотичним за своєю природою та симбіотичним у відносинах між людьми, і з цього дослідження я створив персонажів, які візуально представляють симбіотичні відносини між стражданням та страждальником, а також між болем і тим, хто болить. Ця конструкція є експериментом, а глядач - суб'єктом.

Назва проекту : Pain and Suffering, Ім'я дизайнерів : Sharon Webber-Zvik, Прізвище клієнта : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Дослідницький Брендинг

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.