Дизайн журналу
Дизайн журналу
Набір Для Одягу З Трьох Частин

Ribbons, Strips and Diamonds

Набір Для Одягу З Трьох Частин Не дивлячись на практичні переваги штор з повністю облицьованими покриттями (ізоляція, захист від сонячної енергії, зволоження відлуння, тепла, маскування некрасивого виду) та жалюзі (фільтрація світла), цей набір є також особливо оригінальним, естетичним та стильним та поєднанням різних кольорів тканини (горох / світлий / металік темно-зелений, темно-синій, білий, жовтий), фактури (атласні стрічки, лляна сітка), форми (маленькі / великі діаманти) та поверхні (трубопроводи проти плоских тканинних панелей) сприяють вражаючому ефекту.

Назва проекту : Ribbons, Strips and Diamonds, Ім'я дизайнерів : Lesley Bloomfield Faedi, Прізвище клієнта : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Набір Для Одягу З Трьох Частин

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.