Дизайн журналу
Дизайн журналу
Набір Для Одягу З Трьох Частин

Ribbons, Strips and Diamonds

Набір Для Одягу З Трьох Частин Не дивлячись на практичні переваги штор з повністю облицьованими покриттями (ізоляція, захист від сонячної енергії, зволоження відлуння, тепла, маскування некрасивого виду) та жалюзі (фільтрація світла), цей набір є також особливо оригінальним, естетичним та стильним та поєднанням різних кольорів тканини (горох / світлий / металік темно-зелений, темно-синій, білий, жовтий), фактури (атласні стрічки, лляна сітка), форми (маленькі / великі діаманти) та поверхні (трубопроводи проти плоских тканинних панелей) сприяють вражаючому ефекту.

Назва проекту : Ribbons, Strips and Diamonds, Ім'я дизайнерів : Lesley Bloomfield Faedi, Прізвище клієнта : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Набір Для Одягу З Трьох Частин

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.