Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення

Claire de Lune Chandelier

Освітлення Декоративна, освітлювальна, продається плоский пакет, упакований у мішок для багаторазового використання. Я надав доступну версію грандіозного, розкішного, культурного продукту, що представляє минулу епоху - бароко / рококо, виконаний із сучасного матеріалу. Ця тема є позачасовою. У той же час, Клер де Люн Люстра надає трохи гумору, у своїй примхи. (Інструкції по збірці надаються на папері, а також на компакт-диску Beta). Ідея зробити це пакетом було зіграти свою роль у зниженні викидів CO2, а також залучити кінцевого споживача до свідомого процесу своєї частини впливу на наше довкілля.

Назва проекту : Claire de Lune Chandelier, Ім'я дизайнерів : Claire Requa, Прізвище клієнта : Brand: Claire de Lune Chandelier.

Claire de Lune Chandelier Освітлення

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.