Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Ідентичність Міста

Huade

Візуальна Ідентичність Міста Колись Хуада був важливою військовою базою для захисту північних кордонів Китаю. Занедбані військові споруди можуть розвивати військовий досвід і туризм, а також сприяти економічному розвитку міста. Дизайн натхненний кнопкою, символи паузи та запуску в кнопці означають, що призупиняють зайняту роботу та розпочинають подорож Хуаде. Поєднання символу паузи та запуску та пентаграми - це англійська Abb. HD від Huade. П’ятиконечна зірка є частиною армійського прапора та епаулету. Уаде завжди пам’ятатиме і віддасть шану героям, які захищали країну під час війни.

Назва проекту : Huade, Ім'я дизайнерів : Fu Yong, Прізвище клієнта : Huade.

Huade Візуальна Ідентичність Міста

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.