Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Ідентичність Міста

Huade

Візуальна Ідентичність Міста Колись Хуада був важливою військовою базою для захисту північних кордонів Китаю. Занедбані військові споруди можуть розвивати військовий досвід і туризм, а також сприяти економічному розвитку міста. Дизайн натхненний кнопкою, символи паузи та запуску в кнопці означають, що призупиняють зайняту роботу та розпочинають подорож Хуаде. Поєднання символу паузи та запуску та пентаграми - це англійська Abb. HD від Huade. П’ятиконечна зірка є частиною армійського прапора та епаулету. Уаде завжди пам’ятатиме і віддасть шану героям, які захищали країну під час війни.

Назва проекту : Huade, Ім'я дизайнерів : Fu Yong, Прізвище клієнта : Huade.

Huade Візуальна Ідентичність Міста

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.