Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальна Ідентичність Міста

Huade

Візуальна Ідентичність Міста Колись Хуада був важливою військовою базою для захисту північних кордонів Китаю. Занедбані військові споруди можуть розвивати військовий досвід і туризм, а також сприяти економічному розвитку міста. Дизайн натхненний кнопкою, символи паузи та запуску в кнопці означають, що призупиняють зайняту роботу та розпочинають подорож Хуаде. Поєднання символу паузи та запуску та пентаграми - це англійська Abb. HD від Huade. П’ятиконечна зірка є частиною армійського прапора та епаулету. Уаде завжди пам’ятатиме і віддасть шану героям, які захищали країну під час війни.

Назва проекту : Huade, Ім'я дизайнерів : Fu Yong, Прізвище клієнта : Huade.

Huade Візуальна Ідентичність Міста

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.