Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крижана Форма

Icy Galaxy

Крижана Форма Природа завжди була одним з найважливіших джерел натхнення для дизайнерів. Ідея прийшла до душі дизайнерів, заглянувши в простір та образ Galaxy Milk Way Galaxy. Найважливішим аспектом у цьому дизайні було створення унікальної форми. Багато дизайнів, які знаходяться на ринку, зосереджуються на тому, щоб зробити найясніший лід, але в цьому представленому дизайні дизайнери навмисно зосереджувались на формах, які виробляються корисними копалинами, поки вода перетворюється на лід, щоб зрозуміти, що дизайнери перетворили природний дефект в прекрасний ефект. Ця конструкція створює спіральну сферичну форму.

Назва проекту : Icy Galaxy, Ім'я дизайнерів : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Прізвище клієнта : Creator studio.

Icy Galaxy Крижана Форма

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.