Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Візуальної Ідентичності

ODTU Sanat 20

Дизайн Візуальної Ідентичності На 20-му році ODTU Sanat, щорічно проводиться мистецьким фестивалем Близькосхідного технічного університету, прохання було створити візуальну мову, щоб висвітлити наступні 20 років фестивалю. Як було вимагано, 20-й рік фестивалю підкреслювався, наближаючись до нього, як до висвітленого мистецького твору, який потрібно розкрити. Тіні однакових кольорових шарів, що утворюють числа 2, 0, створили 3D-ілюзію. Ця ілюзія дає відчуття полегшення, і цифри виглядають так, ніби вони танули на задньому плані. Яскравий вибір кольору створює тонкий контраст зі спокоєм хвилястих 20.

Назва проекту : ODTU Sanat 20, Ім'я дизайнерів : Kenarköse Creative, Прізвище клієнта : Middle East Technical University.

ODTU Sanat 20 Дизайн Візуальної Ідентичності

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.