Дизайн журналу
Дизайн журналу
Подарунковий Набір Для Гурманів

Saintly Flavours

Подарунковий Набір Для Гурманів Saintly Flavors - подарунковий набір для гурманів, який орієнтований на споживачів магазинів високого класу. Слідуючи тенденції, в якій їжа та їдальня стали модними, натхнення для проекту приходить з тематики католицизму Met Gala 2018 року. Джеремі Бонгу Канг намагався створити вигляд, який кидається в очі споживачам крамниць високого класу, використовуючи прикрашений і традиційний офортний стиль ілюстрацій для представлення багатої традиції мистецтва та високоякісного приготування їжі в католицьких монастирях.

Назва проекту : Saintly Flavours, Ім'я дизайнерів : Bonggu (Jeremy) Kang, Прізвище клієнта : Jeremy Bonggu Kang.

Saintly Flavours Подарунковий Набір Для Гурманів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.