Дизайн журналу
Дизайн журналу
Подарунковий Набір Для Гурманів

Saintly Flavours

Подарунковий Набір Для Гурманів Saintly Flavors - подарунковий набір для гурманів, який орієнтований на споживачів магазинів високого класу. Слідуючи тенденції, в якій їжа та їдальня стали модними, натхнення для проекту приходить з тематики католицизму Met Gala 2018 року. Джеремі Бонгу Канг намагався створити вигляд, який кидається в очі споживачам крамниць високого класу, використовуючи прикрашений і традиційний офортний стиль ілюстрацій для представлення багатої традиції мистецтва та високоякісного приготування їжі в католицьких монастирях.

Назва проекту : Saintly Flavours, Ім'я дизайнерів : Bonggu (Jeremy) Kang, Прізвище клієнта : Jeremy Bonggu Kang.

Saintly Flavours Подарунковий Набір Для Гурманів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.