Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мобільний Додаток

Crave

Мобільний Додаток Мобільний додаток, Crave пропонує відповідь на кожну тягу. Консолідована послуга харчування, Crave підключає користувачів до рецептів та ресторанів, розкладає бронювання їжі та пропонує спільноті, де користувачі можуть поділитися своїм досвідом. Crave має макет фотосетки із стилем «щит» із візуальним вмістом. Завдяки мінімалістичному дизайну та яскравим кольорам кожен екран інтерфейсу забезпечує чітку функціональність, заохочуючи залучення користувачів. Використовуйте Crave для вдосконалення кулінарії, відкрийте для себе нові кухні та станьте частиною спільноти, яка заохочує кулінарні розвідки та пригоди.

Назва проекту : Crave , Ім'я дизайнерів : anjali srikanth, Прізвище клієнта : Capgemini.

Crave  Мобільний Додаток

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.