Дизайн журналу
Дизайн журналу
Реставрація Старого Замку

Timeless

Реставрація Старого Замку Власник купив Crawfordton House у Шотландії у квітні 2013 року, прагнучи відновити первісний смак давньої шотландської знаті та сумісний із сучасним життям. Характеристика та історичні поклади античного замку збереглися з оригінальним колоритом. Естетика дизайну та регіональна культура різних століть стикаються з мистецькими іскрами в одному просторі.

Назва проекту : Timeless, Ім'я дизайнерів : MAN ON KENNETH KO, Прізвище клієнта : .

Timeless Реставрація Старого Замку

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.