Дизайн журналу
Дизайн журналу
Реставрація Старого Замку

Timeless

Реставрація Старого Замку Власник купив Crawfordton House у Шотландії у квітні 2013 року, прагнучи відновити первісний смак давньої шотландської знаті та сумісний із сучасним життям. Характеристика та історичні поклади античного замку збереглися з оригінальним колоритом. Естетика дизайну та регіональна культура різних століть стикаються з мистецькими іскрами в одному просторі.

Назва проекту : Timeless, Ім'я дизайнерів : MAN ON KENNETH KO, Прізвище клієнта : .

Timeless Реставрація Старого Замку

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.