Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональна Будівля

Amadai Center

Багатофункціональна Будівля Розквіт і парадокс шорсткості / витонченості, сприйнятих гірським регіональним ландшафтом, лежать в основі дизайнерської концепції. При народженні голова з’являється першою, тому, поховавши половину будівлі, інша половина здається головою поза землею. Концептуальний парадокс виявляється в масивних формах будівлі, що виходить із зеленого контексту, який процвітав зсередини через проникнуті в нього відкриті простори. соціальні аспекти проекту мають місце в дизайні

Назва проекту : Amadai Center, Ім'я дизайнерів : Notash Ghajar Dadjoo, Прізвище клієнта : NDAStudio.

Amadai Center Багатофункціональна Будівля

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.