Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональна Будівля

Amadai Center

Багатофункціональна Будівля Розквіт і парадокс шорсткості / витонченості, сприйнятих гірським регіональним ландшафтом, лежать в основі дизайнерської концепції. При народженні голова з’являється першою, тому, поховавши половину будівлі, інша половина здається головою поза землею. Концептуальний парадокс виявляється в масивних формах будівлі, що виходить із зеленого контексту, який процвітав зсередини через проникнуті в нього відкриті простори. соціальні аспекти проекту мають місце в дизайні

Назва проекту : Amadai Center, Ім'я дизайнерів : Notash Ghajar Dadjoo, Прізвище клієнта : NDAStudio.

Amadai Center Багатофункціональна Будівля

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.