Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модульний Компостер

Orre

Модульний Компостер Підраховано, що в середньому домогосподарстві на матеріал, придатний для компостування, припадає понад 40% усіх відходів. Зберігання компосту - один із стовпів екологічного життя. Це дозволяє виробляти менше відходів і виробляти цінні добрива для органічних рослин. Проект був створений для щоденного використання в невеликих оселях і спрямований на зміну звичок. Завдяки модульності він займає мало місця і дозволяє переробляти велику кількість відходів. Композиційна конструкція гарантує хороший оксигенацію компосту, а вуглецевий фільтр захищає від запаху.

Назва проекту : Orre, Ім'я дизайнерів : Adam Szczyrba, Прізвище клієнта : Academy od Fine Arts in Katowice.

Orre Модульний Компостер

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.