Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модульний Компостер

Orre

Модульний Компостер Підраховано, що в середньому домогосподарстві на матеріал, придатний для компостування, припадає понад 40% усіх відходів. Зберігання компосту - один із стовпів екологічного життя. Це дозволяє виробляти менше відходів і виробляти цінні добрива для органічних рослин. Проект був створений для щоденного використання в невеликих оселях і спрямований на зміну звичок. Завдяки модульності він займає мало місця і дозволяє переробляти велику кількість відходів. Композиційна конструкція гарантує хороший оксигенацію компосту, а вуглецевий фільтр захищає від запаху.

Назва проекту : Orre, Ім'я дизайнерів : Adam Szczyrba, Прізвище клієнта : Academy od Fine Arts in Katowice.

Orre Модульний Компостер

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.