Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шафа-Купе

Pont

Шафа-Купе Шафа з понтом підходить для невеликих приміщень. Маючи компактний розмір, можна надати всі необхідні функції. Ніша грає роль тумбочки. Вбудований світильник замінює настільну лампу. Також на звороті ніші можна розмістити розетку для зарядки гаджетів. Всередині є відділення для короткого і довгого одягу. Нижче - дві коробки для білизни. На звороті дверей велике дзеркало. Ця модель народилася стихійно, віддаючи належне творчості Джо Понті.

Назва проекту : Pont, Ім'я дизайнерів : Elena Zaznobina, Прізвище клієнта : School of Design DETALI.

 Pont Шафа-Купе

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.