Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бізнес-Хол

Rublev

Бізнес-Хол Дизайн вітальні натхненний російським конструктивізмом, Татлінською вежею та російською культурою. Вежі у формі союзу використовуються як прихильники очей у вітальні, це створює різні простори в зоні відпочинку як певний вид зонування. Через куполи круглої форми лаунж - це комфортна зона з різними зонами загальною місткістю 460 місць. Місце передбачується з різними видами сидіння, для обіду; робочий; затишок і розслаблення. Круглі куполи світла, розташовані на сформованій хвилястою стелі, мають динамічне освітлення, яке змінюється в денний час.

Назва проекту : Rublev, Ім'я дизайнерів : Hans Maréchal, Прізвище клієнта : Sheremetyevo VIP.

Rublev Бізнес-Хол

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.