Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бізнес-Хол

Rublev

Бізнес-Хол Дизайн вітальні натхненний російським конструктивізмом, Татлінською вежею та російською культурою. Вежі у формі союзу використовуються як прихильники очей у вітальні, це створює різні простори в зоні відпочинку як певний вид зонування. Через куполи круглої форми лаунж - це комфортна зона з різними зонами загальною місткістю 460 місць. Місце передбачується з різними видами сидіння, для обіду; робочий; затишок і розслаблення. Круглі куполи світла, розташовані на сформованій хвилястою стелі, мають динамічне освітлення, яке змінюється в денний час.

Назва проекту : Rublev, Ім'я дизайнерів : Hans Maréchal, Прізвище клієнта : Sheremetyevo VIP.

Rublev Бізнес-Хол

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.