Дизайн журналу
Дизайн журналу
Жіноче Плаття

A Lenticular Mini-Dress

Жіноче Плаття Цифрова технологія сьогодні створила незліченні естетичні та виразні зміни в дизайні моди, ввівши в неї нові засоби масової інформації, засновані на тривимірних ефектах. Ця міні-сукня з сочевиці демонструє динамічну зміну кольору за допомогою модуля у формі планктону. Листи тканини сочевиці, на яких представлені тривимірні дисплеї, створюють ілюзію глибини під різними кутами, а текстильний дизайн на основі модуля підкреслює райдужний колір, який поширюється від синього до чорного. Надаючи океанське відчуття, напівпрозорі ПВХ-модулі двох різних графічних конструкцій з'єднуються разом із модулями сочевиці без шиття.

Назва проекту : A Lenticular Mini-Dress, Ім'я дизайнерів : Kyung-Hee Choi, Прізвище клієнта : Sassysally.

A Lenticular Mini-Dress Жіноче Плаття

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.