Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ювелірних Виробів

Merging Galaxies

Колекція Ювелірних Виробів Колекція ювелірних колекцій Ольги Яцкаер, що об'єднує галактики, базується на трьох основних елементах, два з яких виконані у двох різних розмірах, що представляють галактики, планетарні системи та планети. Шматки існують у золоті / лазуриті, золоті / нефриті, сріблі / оніксі та срібні / лазуриті. Кожен елемент має мережеву конструкцію на звороті, яка представляє сили гравітації. Таким чином шматки безперервно трансформуються під час зносу, як елементи повертаються. Більше того, оптичні ілюзії створюються за допомогою тонких гравюр, ніби встановлені невеликі дорогоцінні камені.

Назва проекту : Merging Galaxies, Ім'я дизайнерів : Olga Yatskaer, Прізвище клієнта : Queensberg.

Merging Galaxies Колекція Ювелірних Виробів

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.