Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скляна Ваза

Jungle

Скляна Ваза Натхненна природою, приміщення колекції скла джунглів - створювати предмети, які отримують свою цінність завдяки якості, дизайну та матеріалу. Прості форми відображають безтурботність середовища, при цьому невагомі і сильні одночасно. Вази роздуваються та мають форму вручну, підписуються та пронумеровані. Ритм процесу виготовлення скла гарантує, що кожен предмет колекції джунглів має унікальну кольорову гру, що імітує рух хвиль.

Назва проекту : Jungle, Ім'я дизайнерів : Sini Majuri, Прізвище клієнта : Sini Majuri.

Jungle Скляна Ваза

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.