Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кулінарна Книга

12 Months

Кулінарна Книга Угорська кулінарна книга «Угорський кухонний стіл 12 місяців», дебютувала автор Ева Беззег, була запущена в листопаді 2017 року Artbeet Publishing. Це унікальне мальовниче мистецьке найменування, яке щомісяця представляє сезонні салати із смаками декількох кухонь з усього світу. Глави слідкують за зміною пір року на наших тарілках і в природі протягом цілого року в 360pp, включаючи сезонні рецепти та відповідні страви, місцевий пейзаж та життєві портрети. Окрім того, що є нецікавою тематичною колекцією рецептів, це обіцяє невпинне мистецьке мистецтво.

Назва проекту : 12 Months, Ім'я дизайнерів : Eva Bezzegh, Прізвище клієнта : Artbeet.

12 Months Кулінарна Книга

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.