Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Бібліотеки

Veranda on a Roof

Дизайн Інтер’Єру Бібліотеки Калпак Шах з Studio Course проремонтував верхній рівень квартири пентхауса в Пуні, на заході Індії, створивши суміш кімнат внутрішнього та зовнішнього приміщення, які оточують сад на даху. Місцева студія, яка також базується в Пуні, мала на меті перетворити недостатньо використаний верхній поверх будинку в зону, схожу на веранду традиційного індійського будинку.

Назва проекту : Veranda on a Roof, Ім'я дизайнерів : Kalpak Shah, Прізвище клієнта : Studio Course.

Veranda on a Roof Дизайн Інтер’Єру Бібліотеки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.