Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Бібліотеки

Veranda on a Roof

Дизайн Інтер’Єру Бібліотеки Калпак Шах з Studio Course проремонтував верхній рівень квартири пентхауса в Пуні, на заході Індії, створивши суміш кімнат внутрішнього та зовнішнього приміщення, які оточують сад на даху. Місцева студія, яка також базується в Пуні, мала на меті перетворити недостатньо використаний верхній поверх будинку в зону, схожу на веранду традиційного індійського будинку.

Назва проекту : Veranda on a Roof, Ім'я дизайнерів : Kalpak Shah, Прізвище клієнта : Studio Course.

Veranda on a Roof Дизайн Інтер’Єру Бібліотеки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.