Дизайн журналу
Дизайн журналу
Послуга Повідомлень

Moovin Board

Послуга Повідомлень Moovin Board - це інноваційний багатокористувацький інструмент обміну відео повідомленнями на основі QR-коду, який є комбінацією фізичної дошки оголошень та відеоповідомлення. Це дозволяє декільком користувачам спільно створювати індивідуальні відеопривітання з додатком Moovin та зв’язувати їх із QR-кодом, надрукованим на дошці повідомлень, як єдине відео, що поєднує всі добрі побажання. Одержувачу просто потрібно сканувати QR-код, щоб переглянути повідомлення. Moovin - це нова послуга з перенесення повідомлень, яка допомагає передавати почуття та емоції, які важко виразити лише словами.

Назва проекту : Moovin Board, Ім'я дизайнерів : Uxent Inc., Прізвище клієнта : Moovin.

Moovin Board Послуга Повідомлень

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.