Дизайн журналу
Дизайн журналу
Послуга Повідомлень

Moovin Board

Послуга Повідомлень Moovin Board - це інноваційний багатокористувацький інструмент обміну відео повідомленнями на основі QR-коду, який є комбінацією фізичної дошки оголошень та відеоповідомлення. Це дозволяє декільком користувачам спільно створювати індивідуальні відеопривітання з додатком Moovin та зв’язувати їх із QR-кодом, надрукованим на дошці повідомлень, як єдине відео, що поєднує всі добрі побажання. Одержувачу просто потрібно сканувати QR-код, щоб переглянути повідомлення. Moovin - це нова послуга з перенесення повідомлень, яка допомагає передавати почуття та емоції, які важко виразити лише словами.

Назва проекту : Moovin Board, Ім'я дизайнерів : Uxent Inc., Прізвище клієнта : Moovin.

Moovin Board Послуга Повідомлень

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.