Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фотографії Для Обкладинки Журналів

TimeFlies

Фотографії Для Обкладинки Журналів Основна ідея полягала в тому, щоб виділитися з маси традиційних журналів для клієнтів. Перш за все за допомогою незвичайного покриття. На передній обкладинці журналу TimeFlies авіакомпанії Nordica представлений сучасний естонський дизайн, а назва журналу на обкладинці кожного випуску написана автором вишуканого твору. Сучасний та мінімалістичний дизайн обкладинки журналу передає без зайвих слів творчість нової авіакомпанії, привабливість естонської натури та успіх молодих естонських дизайнерів.

Назва проекту : TimeFlies, Ім'я дизайнерів : Sergei Didyk, Прізвище клієнта : Nordica.

TimeFlies Фотографії Для Обкладинки Журналів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.