Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фотографії Для Обкладинки Журналів

TimeFlies

Фотографії Для Обкладинки Журналів Основна ідея полягала в тому, щоб виділитися з маси традиційних журналів для клієнтів. Перш за все за допомогою незвичайного покриття. На передній обкладинці журналу TimeFlies авіакомпанії Nordica представлений сучасний естонський дизайн, а назва журналу на обкладинці кожного випуску написана автором вишуканого твору. Сучасний та мінімалістичний дизайн обкладинки журналу передає без зайвих слів творчість нової авіакомпанії, привабливість естонської натури та успіх молодих естонських дизайнерів.

Назва проекту : TimeFlies, Ім'я дизайнерів : Sergei Didyk, Прізвище клієнта : Nordica.

TimeFlies Фотографії Для Обкладинки Журналів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.