Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Офіс

The Curtain

Торговий Офіс Дизайн цього проекту має унікальний підхід до використання металевої сітки як рішення для практичних та естетичних цілей. Напівпрозора металева сітка створює шар завіси, який може розмити межу між внутрішнім і зовнішнім простором - сірий простір. Глибина простору, створена напівпрозорою завісою, створює багатий рівень просторової якості. Полірована металева сітка з нержавіючої сталі змінюється в різних погодних умовах та в різний період доби. Відображення та напівпрозорість сітки з елегантним пейзажем створює спокійний простір ZEN в китайському стилі.

Назва проекту : The Curtain, Ім'я дизайнерів : Qun Wen, Прізвище клієнта : aoe.

The Curtain Торговий Офіс

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.